FacebookTwitterПідписатися на RSS

Спеціалізована школа-інтернат № 14 м. Києва

Ми готові 1 вересня радо зустріти своїх вихованців! Заклад підготовлений до роботи в умовах карантину з дотриманням вимог соціального дистанціювання:

задіяно всі запасні входи до приміщень закладу; учні будуть заходити до школи за визначеним графіком; використано різнокольорову розмітку; розроблені маршрути руху вихованців; за кожним клаом закріплено окремий кабінет. В теплу сонячну погоду деякі уроки будуть проводитись на подвір'ї школи. Дорогі діти, ви з задоволенням розійдетесь на перервах по території школи: стадіон, внутрішній дворик, алеї. Перерви теж будуть зміщені у часі. Важливо, що заклад забезпечений достатньою кількістю антисептичних, дезінфікуючих та миючих засобів. Для учасників освітнього процесу створено безпечне середовище, яке буде постійно підтримуватися відповідно до санітарно-гігієнічних вимог. Шановні батьки, контактуйте з класними керівниками, дотримуйтесь розроблених вимог: вчасно приводьте дітей до школи, вимірявши вдома температуру. на час карантину вхід до школи батькам заборонений. Але ми маємо досвід онлайн спілкування.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Дніпровський район м.Києва

Інформація про спеціалізовану школу-інтернат І-ІІ ступенів №14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу (2019-2020 н. р.)

Коментарi