/Files/downloads/првила особистої безеки в інтернеті.jpg

Розклад уроків 5-9 класів на всеукраїнській школі онлайн

/Files/downloads/samost_robota/розклад уроків (5-11 класи).jpg

Дистанційне навчання дітей

/Files/downloads/samost_robota/карантин віртуальне навчання учнів.jpg

/Files/обьява.jpg

Месенжери: Viber, Instagram, Facebook

можна використати zoom для дистанційного навчання дітей.

Для зворотнього звязку з вчителями ви можете скористатися електронною поштою:

/Files/ЕЛЕКТРОННА-ПОШТА-ВЧИТЕЛІВ.jpg

Шановні батьки!

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва в спеціалізованій школі-інтернаті № 14 з 12.03.2020 призупинено освітній процес!

/Files/images/IMG-049c30834a6f6c2eb8c1ac6b98c15511-V (1).jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Доводимо до вашого відома, що відповідно до наказу Департаменту освіти і науки «Про прийом дітей до 1-х класів закладівзагальної середньої освіти міста Києва у 2019 році» від 22.02.2019 №50, прийом документі до 1-х класів буде розпочато 04 квітня 2019 року.
Прийом документів дітей буде проводитись відповідно графіка:
Понеділок: 15.00 - 17.00
Вівторок: 16:00 - 18:00
Середа: 15.00 - 17.00
Четвер: 10.00 - 12.00
Нагадуємо, що для зарахування до школи батьки мають подати необхідні документи:

Ø заяву одного з батьків на ім'я директора школи;

Ø свідоцтво про народження дитини (оригінал) та його копію (після завірення копії оригінал повертається батькам);

Ø довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного обстеження ф № 086-1/о, де у наявності штамп та кругла печатка лікувального закладу та особиста печатка лікаря, зафіксовано результати огляду дитини лікарями-спеціалістами, вказано гостроту зору, групу здоров'я та групу з фізичної культури, а також є висновок лікаря-педіатра про можливість дитини відвідувати загальноосвітню школу;

Ø довідка ф 063/о;

Ø документ, що може підтверджувати місце реєстрації (проживання) дитини (одного з її батьків) – копія і оригінал.

Просимо батьків мати з собою паспорт.

Звертаємо увагу батьків на те, що оформлені медичні довідки подаються разом із заявою.

Якщо заклад освіти, до якого дитина може бути зарахована на вільне місце, і заклад освіти, на території обслуговування якого проживає ця дитина, розташовані в межах одного населеного пункту, до необхідних документів додається також довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування з цього закладу чи не зарахування до нього. Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого проживає ця дитина, впродовж одного робочого дня з дати звернення одного з батьків дитини.

Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей заклад освіти оприлюднює з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному сайті закладу освіти: список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ.

/Files/photogallery/732/посвята-300x225.jpg

Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома:

У столиці запроваджуються запобіжні профілактичні заходи з недопущення епідемії кору – Микола Поворозник

Для недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір у столиці запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи. Таке рішення було прийнято за результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу.

«Насамперед, у дитячих колективах необхідно провести перевірку дітей на наявність у них щеплень проти кору. Діти, у яких відсутні щеплення або відповідна довідка від лікаря, будуть недопущені до занять у шкільних та дошкільних навчальних закладах усіх форм власності. Звісно ж, відповідне оголошення буде попередньо розміщено у закладах освіти», – зауважив Микола Поворозник.

За його словами, таке рішення дозволить зменшити контакти між дітьми в можливий інкубаційний період на кір і відповідно зменшити ймовірність захворювання в дитячих колективах. Микола Поворозник окремо зауважив, що в столиці не оголошено карантин, а запроваджено запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи з метою недопущення епідемії кору попередньо терміном на 21 день.

«Органи виконавчої влади, підприємства, установи, організації та заклади освіти працюватимуть у режимі посилення профілактичних заходів. Керівники установ отримали рекомендації щодо особливого режиму утримання приміщень: дотримання температурного режиму, регулярне провітрювання приміщень та вологе прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів. Окрім того, рекомендовано обмежити проведення спортивних і культурних масових заходів», – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Він зазначив, що з початку 2018 року значно зросла інтенсивність епідемічного процесу. Так, станом на 10.01.2018 року зареєстровано 61 випадок захворювання на кір, із них 49 випадків серед дітей. За попередніми даними, майже всі хворі не мали щеплення проти кору через відмову. Хворіють діти різних вікових груп. Серед дітей дошкільних навчальних закладів зареєстровано 13 випадків, серед школярів – 22 випадки. Також зареєстровано 1 випадок захворювання у вчителя початкової школи.

«Ми закликаємо батьків відповідально та з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, і в першу чергу думати про здоров’я своїх дітей. Наразі зробити щеплення від кору можна в усіх поліклінічних закладах столиці, які максимально забезпечені вакцинами», – зауважив Микола Поворозник.

/Files/images/IMG-71fda460e9327d6eca97854524f0e325-V.jpg /Files/images/IMG-a60a5c1836069f950d1afaadb0b672ed-V.jpg

Коментарi